800 290 280
po-pá 08:00 až 20:00

Úvodní stránka » Časté dotazy

Časté dotazy

Jak postupovat?

1 Do kalkulačky zadejte všechny potřebné údaje.
2 Porovnejte si ceny jednotlivých dodavatelů plynu.
3 Vyberte si nejvýhodnější
produkt pro vás.
4 Náš specialista vás bude co nejdříve kontaktovat.
5 S celý procesem změny vám pomůžeme zdarma!

Spočítat úsporu

800 290 280

po-pá 08:00 až 20:00

Může dodavatele plynu libovolně změnit každý?

Od 1. ledna 2007 mají všichni podle zákona právo vybrat si svého dodavatele plynu. Pokud tedy najdete levnějšího dodavatele, můžete k němu od současného dodavatele zdarma přejít. Za plyn pak budete platit méně.


Jak změnit dodavatele?

Pro porovnání dostupných nabídek použijte naši kalkulačku cen plynu. Ihned po zadání všech potřebných údajů se dozvíte, zda existuje dodavatel, který by vám mohl nabídnout výhodnější podmínky než váš stávající. Rozhodnete-li se pro změnu dodavatele, stačí vyplnit online objednávku a s ostatním vám už pomohou naši vyškolení specialisté. Veškerou administrativu navíc vyřídíme zdarma za vás.


Z čeho se skládá cena plynu?

Cenu plynu v součanosti tvoří dvě složky:


Je možné, že po zkrachování dodavatele plynu zůstanu bez dodávek?

Ne, není. Zákon pro ty to případy zavedl institut dodavatele poslední instance, což je nouzový dodavatel plynu, který se o dodávky v případě jakéhokoliv problému se stávajícím dodavatelem postará za regulované ceny


Proč si mám plyn převést s AAAPlyn.cz?

Změna dodavatele plynu pro vás může znamenat výraznou úsporu. A kouzlo netkví v tom, že byste se jakkoliv omezovali ve spotřebě. Zkrátka najdete dodavatele, který je znatelně levnější a vy tak šetříte bez snižování vlastního komfortu. AAAPlyn.cz nabízí pomocí kalkulačky přehledné a jednoduché srovnání těch nejlepších nabídek od celorepublikově dostupných dodavatelů plynu a v případě, že se pro změnu dodavatele rozhodnete, veškeré formality vyřídíme za vás.

Vaším jediným úkolem bude podepsat smlouvu o sdružených službách dodávek plynu společně s plnou mocí opravňující budoucího dodavatele k výpovědi smlouvy stávajícímu dodavateli. V AAAPlyn.cz nám záleží na spokojenosti zákazníků a tak děláme vše pro to, abychom jim dokázali poskytnout ten nejlepší servis na českém trhu.


Je nutné při změně dodavatele plynu měnit i plynoměr?

Plynoměr vám zůstává stejný. Změní se pouze firma, která vám bude plyn dodávat.


Platí se za změnu nějaké poplatky?

Ne, neplatí. Od 1.1. 2007 je změna dodavatele plynu právem každého občana ČR a právě ze zákona je
prováděna zcela zdarma.
© 2016 Aaaplyn.cz Připravilo Ušetřeno.cz logo